close
متخصص ارتودنسی
پايگاه خبري تحليلي فانوس آنلاين
صفحه اصلی فانوس آنلاین هر 5 دقیقه به روز میشود
چهارشنبه 23 مهر 1393 8:36
بعضی از نمایندگان فعلی مجلس به اندازه یک دهدار هم فعالیت ندارند

فانوس آنلاین؛برخی از نمایندگان مردم شریف استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی،به جای پیگیری مطالبات حوزه های انتخاباتی خود،معلوم نیست مشغول به چه فعالیتهایی هستند که هیچ ثمره ای را نمی توان لمس کرد.

- برخی فقط به تذکرات شفاهی خود می بالند و آن را د ربوق و کرنا می کنند!!!

- برخی فقط منتطرند تا رویداد و یا مناسبتی پیش آید و خود را به جلوی دوربین ها بکشند!!!

- برخی ها هنوز دوره 4 سال آنها به اتمام نرسیده است به فکر 4 سال آتی هستند!!!

و ...

عالیجنابان و نمایندگان محترم استان کرمانشاه ، این مسائل پیش و پا افتاده خواسته مردم نیست ، خواسته مردم تلاش برای احقاق حقوق آنهاست.خواسته مردم رسیدگی به مشکلات آنهاست نه تدکرات شفاهی و از این قبیل فعالیت های بی ثمر.

سایت کرمانشاه ایران جهان به انتشار مطلبی از آقای زارعی پرداخته است که دیگر باعث شد ما ازآن مطلب استفاده نماییم و خود بر آن چیزی نیفزاییم.

نگارنده مطلب که ذیلا" عین مطلب منتشر گردیده است،حرف دل مردم شریف استان را با زبانی ساده و قابل فهم!!!! بیان کرده است.

مهدی زارعی

مردم کرمانشاه خصوصا در اين برهه ي از زمان نسبت به عملکرد نمايندگانشان در مجلس شوراي اسلامي به شدت ناراضي و دل پرخوني دارند

تا جائي که نبايد شک کرد که بسياري از اين نمايندگان در دوره هاي بعد چنانچه خود را کانديدا نمايند. تعداد راي دهندگان به آنها شايد از شمار انگشتان يک دست هم کمتر باشد.

چرا و به چه دليل اين مشکل به وجود آمده است؟! آيا نمايندگان خود باعث اين مشکل ميان خود و مردم شده اند و يا مردم بدون دليل نسبت به نمايندگانشان تا اين حد بي سابقه بدبين شده اند؟!

شواهد آشکاري در اين رابطه وجود دارد که مي توان از آنها به عنوان ملاک ارزيابي اين مسئله استفاده نموده مانند اينکه برخي نمايندگان در زمان راي گيري رابطه ي خود را با مردم حوزه     چنان نزديک مي کنند که گويي احساسي  برادرانه و صادقانه با مردم دارند. در اين روزها در همه مراسم شاد و ناشاد مردم شرکت جسته.
 در برخورد با مردم پيش سلام هستند.خود را دلسوز و دلباخته مردم و آماده حل مشکلات آنها نشان مي دهند و به هزار و يک جور رفتار و کردار به ظاهر شايسته خود را انسانهاي محترم و مردم را صاحب حق و حقوق و به گونه اي رفتار مي کنند که اي داد و بيداد حقوق مردم پايمال  شده و من آمده ام تا حق آنها را از طريق نمايندگي در مجلس احياء نمايم.

مردم هم از سرمادگي و يا به هر دليل ديگر به حرفها و رفتار آنها اعتماد و نموده و در روز راي گيري آراء خود را به نفع آنها در صندوق مي ريزند. اما روز بعد از آن آقاي نماينده چنان غيبش مي زند که چون ستاره سهيل ديدنش غير ممکن و محال مي شود تلفن هاي شان بوق خاموش است مي زند و حضرات از ديد مردم ناپديد مي شوند و چنانچه احداث و يا کساني از حوزه انتخابيه و از دوستان بسيار نزديک ديروز اين نماينده با تلاش زياد و به طور معجزه آسا با آقاي نماينده برخورد نمايد مشاهده مي کند خير اين هستند آقا آن آقاي مهربان و دلسوز و خوش رفتار ديروز نيست، بلکه به آدمي تبديل شده که بدهکار او هستند جواب سلام را هم که امري واجب شرعي است نمي دهد و با چهره گرفته و عبوس و خشن انکار مردم بر اين تعداد افراد که با نمايندگان برخورد داشته و از رفتار و کردار آنها به شدت رنجديده اند روز به روز افزوده مي شود تا کار به جائي مي رسد که چنانچه در محفلي نامي از آن نماينده ميان مي آيد صداي اعتراض و گله همه شروع مي شود و هر کدام داستاني عجيب و ناراحت کننده از نماينده به زبان مي آورند وبراي ديگران تعريف مي کند و اين شيوه چنان پيش مي رود که پس از مدت زماني مردم حتي با اسم آن نماينده هم حساسيت پيدا کرده و از شنيدن نام او ناراحت و عصباني مي شود.

 رو سخنم با نمايندگاني است که بعد از انتساب شدن و گذشت حدود سه سال از دوره ي نمايندگي شان در مجلس حتي يکبار به حوزه انتخابيه خود نرفته و اگر هم به شهر خود سفر کرده گره اي از مشکل حتي يک نفر از موکلين خود را نگشوده و گويي از دماغ فيل افتاده و به کسي اهميت نمي دهد و حمل نمي گذارد. و دائم در سفر خارج و فعاليت غير از نمايندگي هستند خوب عده کثيري از مردم از اين طريق از نمايندگان بدبين شده و چه بسا از نظام نيز بدبين شوند و اما هستند افراد ديگري که عملکرد نمايندگان را از طريق رسانه ها پيگيري مي کنند و منتظرند حرف سودمندي از وکيل خود را در مجلس را بشوند ولي افسوس اين اتفاق يا عمدا نمي افتدو يا چنانچه بيافتد تازه ملاحظه مي نمايد نماينده محترم از موضوعاتي کلا خارج از حوزه انتخابيه و اصلا خارج از مشکلات مردم دور شده و درباره مسائل امور خارجه اظهار نظر فرموده است.

مردم دل پرخونی از بعضی از نمایندگان مجلس دارند
آري اين چنين است که مردم نسبت به نمايندگان خود در مجلس بدبين شده و به دنبال آن از همه چيز و همه کس هم در اين خصوص بدبين مي شوند.

از سوي ديگر متاسفانه همين آقايان نمايندگان شايد انتظار دارند دوباره و براي باري ديگر انتخاب شدن بتوانند راي مردم را براي خود جلب نمايند. اما خير مردم امروز آگاه هستند . رفتار و کردار مسئولين و نمايندگان را رصد مي کنند و خادمين به مردم را مي شناسند و براي آنها احترام قائل همانطوريکه آنهايي را که هم به مردم دروغ گفته اند و حرکتي براي حل مشکلات مردم بر اساس وظيفه شان در مجلس انجام نداده اند را هم به خوبي مي شناسند.

در اين خصوص درد زياد است و برخي دردها ر ا نمي توان در اينجا مطرح کرد.(مردم چه مي گويند)
به عنوان مثال از يک همشهري شنيدم که مي گفت برخي از نمايندگان ما مردم کرمانشاه در مجلس حتي به اندازه يک دهدار هم فعاليت ندارند.

بعضی از نمایندگان فعلی مجلس به اندازه یک دهدار هم فعالیت ندارند

يکي ديگر از دوستان و همشهريان گفت متاسفانه نمايندگاني هستند که شغل نمايندگي کار چندم خود مي دانند و اصلا توجهي به فعاليت نمايندگي و مردم ندارند بطوريکه دائم در سفرهاي خارجي و يا حضور در ارگانها و ادارات ديگر مي توان شغل نمايندگي بعنوان شغل چندم شان نام برد که اگر لازم باشد به صراحت اسم مي برم و همه مردم آگاه هستند بطوريکه همين نماينده خود مي داند که پايگاه و جايگاهي حتي در بين اقوام و دوستان خود ندارند تا چه رسد به مردم افراديکه 35 سال يک پاي ثابت با پرداخت هزينه ها ي سنگين و لي بخاطر غرور کاذب و عبوسي بودن و لي بي توجهي به خواسته قانوني و شرعي نه اينکه نماينده مزبور پاسخگو نبوده بلکه آن را وظيفه دوستان وآشنايان  ميداند همگان استحضار دارند وظيفه پاسخگو بودن بايستي دوطرفه باشد نه يکطرفه.

 


برچسپ : , ,

امتياز : نتيجه : 5 امتياز توسط 5 نفر مجموع امتياز : 10

اشتراک گذاري در کلوب اشتراک گذاري در بالاترين اشتراک گذاري در فيس بوک اشتراک گذاري در افسران | چاپ | نظرات خود را در ذيل مطلب بيان فرماييد

ارسال دیدگاه 1
  نام
  ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
  وبسایت
  :) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
  نظر خصوصی
  مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
  کد امنیتی
  اين نظر توسط همراه در تاريخ 1393/7/23 و 8:52 دقيقه ارسال شده است

  آفرین بر آقای زارعی و درود برشما برای انتشار چنین مطلبی

کلیه ی حقوق مادی و معنوی محفوظ می باشد.
Copyright © 2017 fanoosonline, All rights reserved